Skip to main content

«Дитячий прихисток»

Благодійна програма "Дитячий прихисток" започаткована Райффайзен Банком за участі інших Благодійників, має на меті надавати благодійні гранти для всебічного забезпечення потреб дітей в Україні.

Мета програми «Дитячий прихисток»

Допомога дітям в Україні в забезпеченні їхніх основних потреб у безпеці, освіті та здоров'ї.

Для того, щоб підтримати максимальну кількість дітей, орієнтовна сума благодійного гранту – до 200000 грн.

Програма благодійної допомоги «Дитячий прихисток»

Ремонт, оновлення будівлі або іншого майна для безпеки дітей

Даний тип допомоги спрямований на забезпечення безпеки та комфорту дітей, які навчаються. 

Освіта та навчання дітей в Україні

Даний тип допомоги спрямований на забезпечення доступу до якісної освіти для всіх дітей в Україні, незалежно від місця їхнього проживання. 

Оздоровлення та реабілітації дітей в Україні

Даний тип допомоги спрямований на допомогу дітям, які зазнали фізичних або психологічних травм в тому числі внаслідок війни. Допомога може включати в себе медичне обслуговування, психосоціальну
підтримку тощо.

Хто може стати учасником програми «Дитячий прихисток»?

  • дошкільні навчальні заклади
  • навчальні заклади початкової та середньої освіти
  • лікарні
  • дитячі будинки
  • гуртожитки
  • інші заклади соціальної інфраструктури
  • благодійні фонди

Як стати учасником програми «Дитячий прихисток»?

Перелік документів для отримання Благодійної допомоги:

1. Впевнитися, що маєте всі документи з переліку для отримання благодійної допомоги:

• Офіційний запит (лист) від закладу (зразок).

• Фото закладу (у разі необхідності ремонту).

• Засвідчення та гарантії Бенефіціара за формою.

• Структура власності (відомості про кінцевих бенефіціарних власників).

2. Заповнити форму та прикріпити необхідні документи й фото (у випадках необхідності ремонту).

3. Очікувати на рішення щодо отримання благодійної допомоги.

4. Надати звіт про цільове використання коштів з фото - підтвердженням.

Реалізовані проєкти за програмою «Дитячий прихисток»

Центральний регіон

Центральний регіон

Кагарлицький ліцей №2 ім. В.П. Дашенка

Це заклад освіти з традиціями та змістовною історією, але в той же час з інноваційними підходами у навчально-виховному процесі.

Одним із пріоритетів роботи Кагарлицького ліцею №2 є виховання всебічно освіченої сучасної людини в умовах цифрового середовища.

В рамках програми «Дитячий прихисток» та за сприяння Благодійного фонду «ЗЕРНА ДОБРА» була надана благодійна допомога в розмірі 199 950 гривень для облаштування кабінету інформатики 10 сучасними комп’ютерами, моніторами та іншими комплектуючими з метою сприяння цифровізації в навчанні 403 учнів Кагарлицького ліцею №2.

Білоцерківський заклад дошкільної освіти №17 «Усмішка»

Дошкільний заклад освіти спрямований на створення сприятливих умов для особистісного становлення та творчої самореалізації кожної дитини. В дошкільному закладі запроваджені комплексні програми розвитку дітей дошкільного віку та створене розвивальне предметно-ігрове середовище.

Пріоритетними напрямками роботи закладу є забезпечення та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, реалізація вимог дошкільної освіти та програм забезпечення соціальної адаптації дошкільнят та готовності до навчання в школі, формування особистості, розвиток інтелектуального, творчого і морального потенціалу дошкільників в театрально-творчій та естетичній діяльності, розвиток музично-творчих здібностей дітей.

В рамках програми «Дитячий прихисток» та за сприяння Благодійної організації «Благодійний фонд «Усмішка 17» була надана благодійна допомога в розмірі 196 506 гривень для закупівлі спортивного інвентарю для спортивного залу, облаштування музичного залу стінкою для зберігання музичних інструментів та іграшок, часткової реконструкції їдальні дошкільного закладу.

Західний регіон

Західний регіон

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит»

Це багатопрофільний діагностично-лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу дітям.

В рамках програми «Дитячий прихисток» була надана благодійна допомога в розмірі 200 000 гривень для закупівлі хірургічного інструменту для Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Клінічний центр дитячої медицини».

На виділені кошти було закуплено 55 одиниць хірургічного інструменту для проведення операцій та забезпечення широкого спектру завдань в медичній практиці.

Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Любисток»

Цей заклад надає спеціалізовану медичну допомогу та займається вихованням дітей – сиріт, дітей із соціально-неадаптованих сімей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей з вадами фізичного та психічного розвитку. В рамках програми «Дитячий прихисток» була надана благодійна допомога в розмірі 100 000 гривень для придбання інтерактивної підлоги для оснащення реабілітаційної кімнати закладу з метою надання спеціалізованої допомоги діткам, розвитку та відновлення їх рухової, інтелектуальної, емоційної та вольової сфери.

Північний регіон
Південний регіон

Південний регіон

Рівнянська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради

Цей заклад забезпечує ефективне виховання, навчання, розвиток, соціальну адаптацію та цілодобове перебування 106 дітей, які потребують особливого піклування.

В рамках програми «Дитячий прихисток» та за сприяння Благодійного фонду «В ЄДНАННІ СИЛА» була надана благодійна допомога в розмірі 199 916 гривень для облаштування всіх шкільних класів 106 комплектами нових сучасних шкільних меблів з метою сприяння гідному та якісному процесу навчання.