Skip to main content

Депозити для преміум клієнтів

Піклуючись про своїх клієнтів, Raiffeisen Bank , пропонує депозитну програму відповідно до потреб кожного з них. 

до 8,50% річних

Вклад "Класичний Строковий" в гривні

Вклад "Класичний Строковий” – найвища процентна ставка серед існуючих вкладів; без пролонгації; без поповнення; без можливості дострокового повернення; виплата відсотків у кінці строку, відкриття та підвищена ставка в Raiffeisen Online

 • Мінімальна сума вкладу: 2000 грн
 • Термін вкладу: від 93 до 367 днів
 • Виплата відсотків: наприкінці строку
 • Максимальна сума вкладів: необмежена
до 1.75% в доларах США/ 0.25% в євро річних

Вклад "Класичний Строковий" в доларах США та євро

Вклад "Класичний Строковий” – відкривайте депозит та обмінюйте валюту онлайн!

Ви вже можете купувати долари США та євро у додатку  Райффайзен Онлайн за найвигіднішим курсом та з обов’язковим розміщенням на депозит терміном на 93 дні.

Відповідно до постанови НБУ № 18 дозволено продаж банком  клієнтам безготівкової іноземної валюти в еквіваленті до 200 000 гривень на календарний місяць (з 1-го по останнє число місяця) за умови розміщення купленої валюти на депозит строком не менше 93 дні без права дострокового розірвання депозиту.

 • Термін вкладу: 93 дні, 184 дні, 367 днів
 • Мінімальна сума вкладу: 500 доларів США/євро (у відділенні); 1 долар США/євро (у додатку Райффайзен Онлайн)
 • Виплата відсотків: наприкінці строку
 • Максимальна сума вкладів: необмежена
до 5,75% річних

Вклад на вимогу "Зростаючий"

Вклад "Зростаючий" – відкривається в Raiffeisen Online, безстроковий вклад з правом поповнення та часткового зняття, зростаюча ярусна процента ставка в залежності від суми залишку по вкладу, щомісячна капіталізація відсотків.

Вклад буде відкрито автоматично, в разі відкриття карткового рахунку у відділенні Банку.

 • Мінімальна сума вкладу: відсутня
 • Термін вкладу: безстроковий
 • Виплата відсотків: капіталізація на рахунок
 • Максимальна сума вкладів: необмежена
до 5,00% річних в гривні

Вклад "Ощадний"

З 05.06.2024 нові рахунки не відкриваються.

Вклад “Ощадний” – з пролонгацією, з правом поповнення, щомісячна виплата відсотків на поточний рахунок або капіталізація відсотків, часткове зняття коштів протягом Пільгового періоду.

 • Мінімальна сума вкладу: 500 гривень
 • Термін вкладу: 93 дні, 184 дні, 367 днів
 • Виплата відсотків: щомісячна виплата або капіталізація
 • Максимальна сума вкладів: необмежена
до 4,00% річних

Вклад на вимогу "Універсальний+"

З 03.04.2024 нові рахунки не відкриваються.

Вклад “Універсальний+” – безстроковий вклад з правом поповнення та часткового зняття, щомісячна капіталізація відсотків.

 • Мінімальна сума вкладу: 100 грн
 • Термін вкладу: безстроковий
 • Виплата відсотків: капіталізація на рахунок
 • Максимальна сума вкладів: необмежена

Оренда індивідуальних (банківських) сейфів

Якщо ви бажаєте зберегти кошти, коштовності, документи або сімейні реліквії у надійному місці і бути впевненими в їх збереження і конфіденційності, Райффайзен Банк пропонує скористатися послугою оренди індивідуальних (банківських) сейфів.Індивідуальні (банківські) сейфи знаходяться в спеціально обладнаному приміщенні банку, яке обладнане електронним спостереженням і знаходиться під цілодобовою охороною.Доступ орендаря або його довіреної особи до сейфа забезпечується індивідуальним словом-паролем, двома ключами від сейфа.Для власників карткових рахунків в пакеті послуг «Райфкартка+», преміальних пакетів - «Стартап», «Престиж», «Ексклюзив» встановлені пільгові тарифи. Якщо ви не маєте одного із перелічених пакетів – перейдіть за посиланням для відкриття пакету «Райфкартка+» або ознайомтесь з умовами преміального обслуговування. Для зміни діючого пакету послуг або отримання додаткової інформації зверніться до Інформаційного центру Банку 0 800 500 500.

 • Строк оренди: зручний строк оренди – від 1 до 732 діб
 • Система знижок: діє гнучка система знижок
 • Обирай розмір: можливість обрати оптимальний розмір сейфів

Хочете обрати найбільш підходящу для себе вклад? Тоді порівняйте їх, побачте усі плюси та мінуси та оберіть, що хочете.

Переваги депозитів в Райффайзен

Наднадійність банку Згідно рейтингам Raiffeisen Bank, найнадініший банк в Україні.
Гарантія вкладів Raiffeisen Bank — учасник «Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» з 1999 року. ФГВФО відшкодовує клієнтам проблемних банків до 200 тис. грн за вкладами, включаючи відсотки.
Відкриття онлайн Відкриття та операції за рахунком 24/7

Надійність ваших вкладів додатково забезечене членством Райффайзен Банк у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб

Як відкрити депозит?

Онлайн

Відкрити депозит у Райффайзен Онлайн

Ви можете відкрити депозит у Райффайзен Онлайн самостійно у розділі “Депозити”

 • Для цього вам потрібно встановити додаток на свій смартфон, відкрити його і обрати у меню “депозити”, а потім “новий депозит”
у відділенні

Відкрити депозит у відділенні

Також ви можете відкрити депозит у відділенні

 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (реєстраційний номер облікової картки платника податків) або відповідна відмітка Державної податкової служби в паспорті
 • Паспорт або інший документ, що посвідчує особу
ПОПЕРЕДЖЕННЯ клієнтам – фізичним особам при користуванні послугою із розміщення банківського вкладу (депозиту) Послуга відкриття та ведення вкладних (депозитних) рахунків фізичних осіб надається АТ «Райффайзен Банк» (далі – Банк) на умовах Договору банківського обслуговування (далі –Договір). Договір банківського обслуговування є договором приєднання (стаття 634 Цивільного кодексу України) та складається з публічної пропозиції, заяви про акцепт публічної пропозиції/угоди, «Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк», тарифів Банку та заяви про розміщення вкладу (депозиту). При розміщенні в Банку коштів вкладу (депозиту) для клієнта відсутні будь-які наслідки в разі його несвоєчасного звернення до Банку щодо повернення грошових коштів вкладу (депозиту). Так, строкові вклади (депозити), повертаються клієнту автоматично в дату закінчення строку вкладу (депозиту) шляхом переказу коштів на поточний рахунок клієнта. Також, вклади (депозити), умови розміщення яких передбачають дострокове повернення коштів вкладу (депозиту), можуть бути достроково повернені клієнту на підставі його заяви. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги залучення банківського вкладу (крім надання пакета банківських послуг). Банк не має права вносити зміни до укладеної з клієнтом заяви про розміщення вкладу (депозиту) в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено Договором або законом. Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Спеціальні умови для преміальних клієнтів

Корисна інформація

Послуга відкриття та ведення вкладних (депозитних) рахунків фізичних осіб надається АТ «Райффайзен Банк» (далі – Банк) на умовах Договору банківського обслуговування (далі –Договір).  

Договір банківського обслуговування є договором приєднання (стаття 634 Цивільного кодексу України) та  складається з публічної  пропозиції, заяви про акцепт публічної пропозиції/угоди, «Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк», тарифів Банку та заяви про розміщення вкладу (депозиту).

При розміщенні в Банку коштів вкладу (депозиту) для клієнта відсутні будь-які наслідки в разі його несвоєчасного звернення до Банку щодо повернення грошових коштів вкладу (депозиту). Так, строкові вклади (депозити), повертаються клієнту автоматично в дату закінчення строку вкладу (депозиту) шляхом переказу коштів на поточний рахунок клієнта. Також, вклади (депозити), умови розміщення яких передбачають дострокове повернення коштів вкладу (депозиту), можуть бути достроково повернені клієнту на підставі його  заяви.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання  послуги залучення банківського вкладу  (крім надання пакета банківських послуг).Банк не має права вносити зміни до укладеної з клієнтом заяви про розміщення вкладу (депозиту)  в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено Договором або законом.Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Контролювати стан рахунків найзручніше за допомогою Інтернет-банкінгу Raiffeisen Online для приватних осіб, доступ до якої надається безкоштовно.

При відкритті депозит автоматично підключається до послуги надання текстових повідомлень (SMS або Push) на Фінансовий номер щодо операцій по депозиту.

Послуга надання текстових повідомлень надається безкоштовно за всіма операціями по депозитах «Ощадний», «Класичний Строковий», «Універсальний+».